23:54:44
 Frissítés
Keresés
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
Találatok száma: még 24
... Elejére 2. lap 
Téma: Fradisták szabadon bármiről 1
kisricso
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 05. 00:36 | Sorszám: 678
Hét közben a Veszprém gárdáját fogadtuk, amely a kis Győr. Ezúttal is ifi meccsel kezdődtek az összecsapások. Fiataljaink simán játszva, könnyedén nyertek 8 góllal. Ennél is simább volt a junior találkozó, ahol 11gyel nyertünk. Végig uraltuk a meccset, egy pillanatnyi esélyt se hagyva az ellenfélnek. Ám ezúttal is voltak rengetegen hiányzók, ki sérülés, ki betegség miatt. E győzelem mi a érdemünk természetesen, de a Veszprém is nagyon gyengén teljesített. Eredmények alapján azt hihetnénk, hogy minden megoldódott az utánpótlásban, de közel se ez a helyzet sajnos. Annyiban változott a helyzet, hogy az idén idehozott játékosok, illetve a '98-asok közül már csak 1-1 játékos van a junior keretben, igaz Ő akár csereként játszik is (véleményem szerint egy ügyes kislány, de ha mindenki felépülne és nem lennének hiányzóink szerintem nem férne be a juniorokhoz egyenlőre). Ifi csapat pedig szinte teljesen kicserélődött a tavalyihoz képest, ott is vannak jelen pillanatban sérültek, hiányzók, ha ott is mindenki felépül véleményem szerint lesz jó pár olyan aki ki fog maradni akik akár juniorban játszanak már ('96-osok). E tendencia hosszú távon eredményes lesz-e azt csak az idő mondhatja majd el.
És akkor ezek után jött a felnőtt meccs. A veszprémiektől, azaz a kis győriektől elment pár játékos, de helyükre hasonló korosztályú játékost igazoltak. Így gyakorlatilag egy junior korosztályból épp, hogy kiöregedő csapattal játszottunk (többségében '92-esek alkotják a csapatukat). Egyértelmű győzelem volt várható ami meg is lett, bár az első 15perc nagyon kapkodósra sikeredett mindkét oldalról. Azt gondolom, hogy a védelmünk még mindig nem olyan, amilyennek kéne lennie (nyáron ugye mindig azt hangoztattuk, hogy arra nagyon komoly hangsúlyt fektetünk, amit eddig egyszer láttunk). Ezután szép lassan elmentünk tőlük, végig cserélgetett Gábor, Nerea Pena aki a meccs legjobbja is lett nagyon élt. Kapuban ezúttal Szikora védett úgy 45-50percig, aztán helyére az egyik junior válogatott, junior csapatunk kapusa védett Ferenczi Annamária védett. Végül sima 11gólos győzelemmel hangolhattunk a hétvégén kezdődő BL-re.
BL-ben első körben Dániába látogatunk, ahol a Midtjylland lesz az ellenfelünk. Róluk annyit tudok, hogy gyors játékot játszanak, pontosak, de bízom a mieinkben, és kezdésként mindenképp 2 pontot, azaz győzelmet várok tőlük.
kisricso
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 04. 23:55 | Sorszám: 677
A tippem egy nagyon nyögvenyelős győzelem, és mivel a védelmünkből 2 játékos is hiányzik, így úgy érzem fogunk gólt kapni. A tippem nem más, mint 2-1

FTC - Budapest Honvéd
IDŐPONT: 2013. október 6., vasárnap 16:30
HELYSZÍN: Budapest, Puskás Ferenc Stadion

2-1 Kisricso
X-X Lundqvist
X-X Jegemac
1-0 Profi
1-0 Tutetem11
2-1 Karesz
X-X Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
2-0 mackó
X-X Gulya
X-X Janny
X-X SAs1899
X-X Papm
X-X Gajo
X-X SAs1899
2-1 Lorinc82
4-0 Auróra
kisricso
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 30. 23:29 | Sorszám: 649
Szervusztok,

Vasárnap délelőtt ezúttal Érdre látogattunk, ahol győzelemmel sikerült kicsit javítani az Újvárosi bakit. Vérten Orsi 100%-os lehetett, hisz kezdett, aztán a a többi a szokásos kezdőcsapat volt ezúttal. Első percekben eléggé kapkodós játék volt, aztán megszereztük a vezetést, és végig uraltuk a játékot. É.R.D-nél (mindenhol nagybetűvel járjak, ezek szerint valami mozaikszó lehet, bár nem tudja senki, hogy mit jelenthet.. ) Klivinyi Kinga játéka harmat gyenge volt, ami nekik lehetett bánatukra. Tőlünk én senkit se emelnék ki, jó volt látni, hogy szinte mindenki pályára lépett. Szurkolók nagy örömére meccs alatt össze jött a 10gólos különbség is, amikor mi szépen rájuk számoltunk. Presztizs kérdés volt ez, mert a sokak által nagyon kedvelt Szabó Edinát láthattuk, hogy semmit se tud csinálni. Végén 8gólra csökkent a diferencia, és ezzel az NB1-ben (trollfoci nyelven MB1-ben) nincs veretlen csapat.
Ezután következett a junior meccs, ahova visszajátszott Szekerczés Luca és Mészáros Rea is akik alapból a felnőtt csapat játékosai. Szoros, jó meccsnek lehetett mondani ahol nyertünk végül 4-5góllal nyertünk végül. Egy érdekesség tavaly 6góllal emlékeim szerint simábban nyertünk lent, igaz abból a csapatból vasárnap jópáran nem voltak már ott egyéb okok miatt.
Végül, de nem utolsó sorban jött az ifi találkozó. 11gólós győzelmet arattunk, ismét végig uralva a játékot. Rég volt már ilyen, hogy mindhárom meccsen simán nyerünk.
Legutoljára Eger ellen sikerült mindhárom csapatunknak nyernie, ami kötelezőnél is kötelezőbb volt. Szerdán Veszprém ellen játszunk (felnőtt csapatuk ugye a kis Győr...)
kisricso
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 30. 00:45 | Sorszám: 630
Mai ÉRD-i meccsről egyenlőre egy kis videót tennék be Nektek. Bővebb beszámoló kicsit később
kisricso
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 28. 15:50 | Sorszám: 625
Utolsó pillanatban beírom tippem

1-3 Kisricso
0-2 Lundqvist
2-5 Jegemac
1-3 Profi
1-2 Tutetem11
X-X Karesz
1-4 Dani
0-3 Góbé
X-X JM8H
0-4 mackó
0-1 Gulya
X-X Janny
X-X SAs1899
X-X Papm
X-X Gajo
X-X SAs1899
1-2 Lorinc82
0-2 Auróra
kisricso
Olvasta: 4 | Válasz | 2013. szeptember 19. 22:10 | Sorszám: 560
Nos akkor jelentős lenyugvás után megírom tegnapi beszámolóm a meccsről.
Azzal kezdődött az egész, hogy KIVÉTELESEN kicsit késve értem a megbeszélt találkozó helyre a stadionhoz, így akikkel mentem pár percet várniuk kellett rám. Ők viccnek szánva leszidtak mikor odaértem, ahogy nevettünk, kicsit hangosabbra emelkedett a hangerőnk, így az aluljáróban sétáló 2 rendőr feljött a zajra. Megnyugtattuk őket, hogy csak engem szídtak le a késés miatt, az egyikük mondta, hogy dózsás 35éve, és most nagyon jó a Fradi, úgy érzi ki fognak kapni. Ezek után lementünk, rendbe leértünk már az ifi meccsre is, így volt tervezve. Én indulás előtt azt mondtam magamban, hogy ifi-junior sima zakó (a korábbiak miatt) és a felnőttől várok győzelmet. Ifire, juniorra csapatunk úgy érkezett meg, hogy többen betegek, egyetemi gólyatáborban vannak, így elég szűkös keret állt rendelkezésre az edzőknek. Végül ifin is (29-29) és junioron is X-eltünk (28-28), bár a junior meccset nyerni kellett volna. Több játékos duplázott, ezek közé tartozott Pintér Krisztina és Balogh Vivien is, akik szinte végig játszottak 120percet, és nagyon jól. Junioron remekül védett a felnőtt keret tagjának számító Ferenczi Annamária, míg a hazaiaknál Ács Anna remekelt (akit nekünk jól kell ismernünk, hisz korábban Győrben volt, és játszott már párszor ellenünk). Junior meccset nyerni kellett volna, míg az ifin jónak számított ilyen helyzetben az X.
Ezután ott vicceltünk, hogy akkor a felnőtt 27-27 lesz, de egyikünk se gondolta komolyan. Végül a csapat 1-5-tel kezdett, amikor Gábor először kért időt, és megráztuk magunkat és egyenlítettünk 5-5re. Azután fej-fej mellett haladtak a csapatok, hol 2-3góllal ők, hol mi vezettünk ennyivel. Szünetben 1-gyel mentek az újvárosiak, ekkor még azt gondoltam, hogy majd a szünetben megint kapnak egy fejmosást, és megrázzák magukat a lányok és nyerünk. Aztán második félidő ugyanúgy folytatódott, 2-3 gól volt hol nekünk, hol nekik. Talán a végső törésünk az lehetett, amikor 25-23-ra vezettünk (ha jól emlékszem, de biztos, hogy 2 góllal) és támadhattunk a +3-ért, először Szamoránsky lőtte fölé, ami után kivédekeztük a támadásukat, aztán Szarka óriási ziccert hagyott ki. Ezután feljöttek, megfordították a meccset. 27-26-nál támadhattunk a döntetlenért (kb 40-50másodperc volt még hátra), amit ők kivédekeztek, és az egész pályás letámadásunk nem eredményezett labdaszerzést, sőt az utolsó másodpercben még lőttek egy gólt amivel 28-26-ra nyertek.

Engem nem az bosszant, zavar, hogy kikaptunk, mert benne van, hogy mieink rossz napot fognak ki, ellenfél kapusa (jelen esetben Víg Vivien) nagyon jó napot fog ki, vagy tényleg nem jön össze semmi nekünk, stb... hanem az, hogy nem volt játékunk, lélektelenül játszott szinte az egész csapat, és ismét vártuk a csodát, hogy majd a hazaiak elfáradjanak, és a végén bedaráljuk valahogy őket. És ilyen "játékkal" játszunk már nagyon régóta, kivéve a Győr és a BL csopotrmeccseken, szinte kivétel nélkül. Itt el kell mondanom, hogy főként Elek Gábort hibáztatom, hogy engedi ezt a játékosoknak, de természetesen a játékosok is hibáznak. Kivétel van mindig, tegnap is volt 1-1 viszonylag jónak mondható teljesítmény, de nem emelnék ki senkit sem.
Viszont azt igen, hogy 2éve idehoztuk Szekerczés Lucát, idén Mészáros Reát (mindketten '94-es születésűek), és szinte alig kapnak játéklehetőséget. Tegnap Rea játszott egy keveset, de Luca egy percet sem. Kérdem én, miért nem lehet visszaadni mindkettőt juniorba (legalább a nehezebb meccsekre), illetve NB1/b-s meccsekre? Félünk, hogy nehogy megsérüljön bármelyikük? Így viszont alig vannak játékban, ami se a játékosnak, se a csapatnak nem jó. Luca tavaly amikor volt a nagy sérüléshullám játszott, de idén talán 15-20percet ha játszott összesen lehet sokat mondok.
És akkor kitérnék még a meccsek utáni nyilatkozatokra. Tavaly amikor a sok sérültünk volt, hónapokon át azt nyilatkozta mindenki, hogy elfogytunk, kevesen vagyunk, és nehéz felpörögni a meccsekre (bajnoki). Aztán amikor egy érdi meccsen Tomori el volt tiltva és Zizire kijöttek emberfogásra és kikaptunk lent azt mondta Gábor, hogy ettől féltünk, nehogy kijöjjenek rá. Akkor konkrétan 2-3hetünk volt csak arra a meccsre készülni, nem sikerült. Idén mindenki azt nyilatkozza, hogy az érkező játékosokkal sokkal többen lettünk. Kérdem én miért? Elment egy kapus, jött helyére egy új Szikora Melinda személyében. Kölcsönadtuk Dajkát, Deákit, Lukácsot a Siófoknak, míg érkezett Mészáros Rea és Laura Steinbach. Rea beállós, míg Laura átlövő. Tavaly ha Dajkára és Deákira nem csak részfeladatokat bíztunk volna talán lett volna ugyanekkora variációs lehetőség (alap esetben, sérülések előtt)... most néhány napja/hete Elek Gábor azt nyilatkozza, hogy a bajnoki mérkőzésekre nehéz/nem tudunk felpörögni. Kérdem én miért???? És akkor arról nem is beszélek, hogy a tegnapi meccsen például lefújás után egyből az öltözői folyosóra ment Gábor (azt nem tudom, hogy ott megállt-e, vagy kiment-e a csarnokból...).
Nos egyenlőre ennyi jutott eszembe a csapattal szemben...remélem mielőbbi változás lesz!
No és ennyi rossz hír mellé, mondok egy kis jót is. Hajdu János aki idegiglenes válogatott szöv.kapitánya 9 Fradi játékost hívott meg. Zácsikot, Szucsánszkit, Tomorit, Cifrát, Szamoránskyt, Vérten Orsit, Kovacsicz Mónit és két fiatal tehetségünket Szekerczés Lucát és Mészáros Reát.
kisricso
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 19. 11:54 | Sorszám: 547
Lent voltam, tegnap ideges állapotomban nem akartam ide is írni róla, de ma délután szándékozom írni jó néhány sort.
kisricso
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 18. 00:04 | Sorszám: 495
Ferencvárosi TC-Újpest
Vasárnap, Népstadion.

2-0 Kisricso
3-0 Lundqvist (és 1 piros valakinek)
X-X Jegemac
4-1 Profi
X-X Tutetem11
X-X Karesz
X-X Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
3-1 mackó
X-X Gulya
X-X Janny
X-X SAs1899
X-X Papm
0-2 gajo
X-X SAs1899
2-1 Lorinc82
kisricso
Olvasta: 2 | Válasz | 2013. szeptember 17. 19:28 | Sorszám: 493
Hétvégi tippem 2-0.

Hétvégi kézi BL selejtezőre ezúttal nem mentem ki. Ennek több oka is volt. Az egyik a magas jegyárak voltak (ha mindegyik meccsre kiakartam volna menni és kimentem volna 7ezer Ft lett volna. Tavaly gyakorlatilag ennyiből 3 BL csoport meccsre lehetett kimenni, igaz az állószektorba, de akkor is...), míg a másik az pedig az, hogy a bérleteseknek elfelejtettek (?) kedvezményt adni. No de hagyjuk is ezt, írnék pár gondolatot a meccsekről. Mindkét nap nagyon fásultan kezdtünk, aminek hál'Istennek nem lett negatív következménye. Első nap talán nehezebben sikerült megfordítani majd megnyerni a meccset, ami annak tudható be szerintem, hogy a kevésbé ismert ellenfél olyan formát/játékot mutatott amire nem igen számítottunk. Nem tudtuk a saját játékunkat játszani se tempóban, se semmiben. Végén sikerült a győzelem, majd vasárnap az Érd ellen játszhattunk. Ismét nagyon rosszul kezdtünk, lövéseinket hamar ellőttük, pontatlanul, és eredménytelenül. Félidőben talán ismét komolyabb fejmosást kaphattak a lányok, hogy ez így nagyon nem lesz jó és összeszedték ismét magukat. Szikora beállításával feljavult a kapusteljesítményünk, összeszedettebb lett a védekezésünk, és sikeresebben fejeztük be a támadásainkat. Sajnos az Érdieknél lett egy sajnálatos, peches sérülés Trishchuk Krisztinánál, akit Tomori lövőkeze talált el lövés után (túlment a keze és pont Krisztina fejét találta el). Az ilyen abszolút benne van ebben a sportban, játékban, Krisztinának peche volt, hogy úgy találta el. Vége sima nagy arányú győzelem lett, egy hiányom volt, hogy nem lett közte 10nekünk, hogy a mélyen tisztelt Szabó Edinának meg kellett volna hallgatnia, ahogy a mieink 10ig elszámolnak. Hétvége emberei nálam Szikora, Szarka és Steinbach voltak. Meccs után aztán Szabó Edina ismét megmutatta, hogy emberileg, hogy is fogalmazzak vannak gondok nála. Nerea Pena érdeklődött a sérült Trishchuk, mire nem kapott választ, nyújtotta a kezét, amire Edina reakciója elfordulás volt. Trishchuk mielőbbi gyógyulást kívánok, és edzőnőjének is tudnám javasolni, hogy valami úton-módon gyógyuljon meg és legyen normálisabb...
kisricso
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 12. 20:57 | Sorszám: 416
Először is a tippem a Pápa elleni meccsre: 0-3

És akkor a kis kéziseinkről pár szót ismét ejtenék. Tegnap MTK ellen játszottunk (gyakorlatilag a tavalyi BSE ellen). Ifi meccsre nem tudtam kimenni (túl sokáig aludtam ). Végül 14góllal kaptunk ki. Hallásból tudom, hogy az MTK-s szülők azt reklamálták, hogy mindig a Fradinak fújnak (eddig simán nyertünk mindig ellenük, mármint a BSE ellen). De hát ez volt az első Fradi-MTK...
Ezután jött a junior meccs, ahol a vendégek nagy része az ifiből játszott fel. Mi nálunk is voltak páran akik feljátszottak, de simán nyertünk így is. Végül simán nyertünk, idén először! Mindkét edző (ifi, junior) leült a kispadra a másik meccsen is, de amit ismét hallásból tudok, hogy az ifi edző amikor akart volna mondani valamit azt a junior edzője túlüvöltötte...majd kiderül a folytatásban, hogy javult-e valamit az egész, vagy sem.
Aztán a felnőtt meccs. Simán, könnyedén nyertünk, első sorunk tudott pihenni a hétvégi BL selejtezőre. Kovacsicz Móni játszott, míg Vérten Orsi csak a palánk mögül nézte a meccset. Móni sérülése úgy tűnik már a múlté, Orsinál szerintem csak pihentetés lehetett a cél. Jó volt látni ahogy a fiatalkák simán nyertek 1-1 kiegészítő emberrel. Laura Steinbach 8gólig jutott, remekelt, illetve Szikora Melinda is. Utóbbit választotta Gábor és a szakmai stáb meccs emberének, nálam talán Laura lett volna. És akkor még egy szót említenék egyik törzsszurkolónkról is. Nyáron felesége hármas ikreket hozott a világra, akiknek szólt a Győr elleni meccsen a drapéria. Ők is kilátogattak, és újabb szurkolók is voltak személyükben Fradi női kézin.
kisricso
Olvasta: 2 | Válasz | 2013. szeptember 10. 16:44 | Sorszám: 360
Nem tudom, hogy ki mennyire figyeli, követi a teniszt, de ez a tegnapi US Open döntő nagyon jó volt. Nem láttam az elejétől, de ahogy ez a két srác játszik elképesztő. Nekem személy szerint a Rafa a kedvencem, de aki tud az tud. Amikor azt hitte már az ember, hogy Djokovic simán hozza a 3.szettet Nadal úgy megváltoztatta a játékát, hogy nagyon gyorsan megfordította, és onnan sima Rafa győzelem volt.

Esti meccsre egyik barátommal kimegyünk, mert kapott jegyeket, kíváncsi leszek hányan fognak kijönni? Jegyárakat pedig nagyon elárazták. 3000Ft-tól 12000-ig? Főleg egy ilyen meccs után adják ennyiért?
kisricso
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 10. 01:30 | Sorszám: 340
1-0 Kisricso
1-1 Lundqvist (és Egervárinak viszlát...)
X-X Jegemac
1-0 Profi (minimális elvárás)
X-X Tutetem11
X-X Karesz
X-X Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
1-0 mackó
X-X Gulya
X-X Janny
X-X Pamp
X-X gajo
X-X SAs1899
1-1 Lorinc82
kisricso
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 08. 01:11 | Sorszám: 314
Ez a pénteki román-magyar meccs teljesen elkeserítő volt. És nem amiatt, hogy 2.percben megszerezték a vezetést, mert lett volna még idő egyenlíteni, fordítani. Hanem azért, mert a játékunk egyenlő volt a nullával, vagy még azzal se. És lehet itt bármit mondani, hogy fejlődik-e a focink vagy sem, de amíg mindig elbukunk akár a legelején, akár a legvégén (csoportmeccsekkor)addig abszolút nem fejlődik a labdarúgásunk. Lehet azon gondolkozni, hogy ki a hibás, kinek mit kellett volna mit csinálni, stb, stb...amíg az MLSZ-nek az a legnagyobb problémája, hogy egyes szurkolótáborok (nem csak a miénk) hányszor anyázza a bírót, szidalmazza az ellenfelet addig teljesen felesleges gondolkozni bármiben is. Mert igenis megvannak a nagy nyugati országokban is ezek a kedves megszólítások az ellenfél szurkolótáborának, játékosának. És nem csak Egervári a hibás mindenért (felnőtt válogatott), hanem az egész MLSZ és sleppje.

És akkor kicsit a mi aranykezű kéziseinkről
Békéscsabán játszottunk, nyertünk is 5góllal. Aminek nagyon örültem, hogy végig kezünkben tartottuk a meccset, amikor feljebb jöttek mindig volt 1-2 játékos, aki 4-5gólra növelte az állást. Meccs vége felé megsérült Vérten Orsi, remélem nem komoly a sérülése (bal kezét fájlalta, és talán valami kötést is kapott). Kovacsicz Móni le se utazott, derekát fájlalhatta Győr meccs után, bízom benne, hogy nem komolyabb az Ő sérülése.
És akkor szólnék néhány szót az utánpótlásunkról is. Ifi csapatunk X-elt, míg juniorok 10-el kaptak ki. Hatalmas hibákat hallok az utánpótlásunkról, remélem mielőbb javul a helyzetünk, mert ha így folytatjuk akkor ha kieshetnénk komoly kiesési gondjaink lennének. Úgy látszik, hogy a junioroknál (94-es a korosztály) 98-asokat akar játszatni az edző, és őket hosszú ideig nevelni, de nem biztos, hogy ez sikerre vezethet. És ezeknek a fiataloknak (98-asoknak) olyan hibáik vannak, amik az ő korukban nem csoda, de a junior bajnokságban nem férnek bele ezek.
kisricso
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 04. 23:41 | Sorszám: 216
Kint voltam én is, védelmünkkel úgy látom, hogy nincs mostantól gond. Viszont előre fele játékkal vannak komoly gondok.
kisricso
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 04. 19:15 | Sorszám: 203
Románia-Magyarország
(Szeptember 6. 20 óra)

1-2 Kisricso
1-3 Lundqvist(azt nem írom le mi lesz ha 1 csatárral indulunk neki a meccsnek...)
X-X Jegemac
1-2 Profi
X-X Tutetem11
X-X Karesz
1-2 Dani
1-3 Góbé
X-X JM8H
0-1 mackó (Böde góljával a 91. percben)
X-X Gulya
X-X Janny
1-3 Pamp v

Az én tippem 2:1-es győzelem nekünk, mégpedig úgy, hogy megszerezzük a vezetést, amire a hazaiak egyenlítenek, majd a 70-80. perc között visszaszerezzük a vezetést, és a győzelmet is megszerezzük.
kisricso
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 02. 23:52 | Sorszám: 141
http://www.arsenal.com/home

Özil meg Arsenal-ba igazolt. Érteném a Real-t, hogy eladják/elengedik Özilt, Kakát, Mateost, és megveszik Balet. Ki lesz majd így középen?
kisricso
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 02. 23:21 | Sorszám: 140
Mateos aláírt 3évre!
Ennél jobb hír nem is kellhet nekünk.
Bale leigazolása meg nevetséges. És nem azért, mert odament a Realba (aki nem tudná Real szurkoló is vagyok). Nekem nem tetszik ez a herce-hurca ami most Bale-nél volt. Korábban hasonló volt CR-rel is, hogy megy a Realba aztán mégse ment maradt még egy évet MANUTD-ben, következő évben mégis ment... miért kell ekkora ügyet keríteni? A másik pedig nevetséges szerintem, hogy ekkora összegért igazolt át. Ez már lassan nem is a sportról szól, hanem ember kereskedelemről. Jó felé halad így a világ, és a labdarúgás kérdem én a fiatal barátaimtól?
kisricso
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 02. 00:36 | Sorszám: 108
Szervusztok,

Csodálatos lányaink vannak. Volt szerencsém az 1.sorból kiszurkolni a győzelmet. Azóta itthon is visszanéztem még egyszer a meccset. Nagyon jó volt azt látni, ahogy a győriek tehetetlenül álltak a pályán. Legalább olyan védekezéssel álltak szemben, mint ahogy ők szoktak védekezni, és olyan kapusteljesítménnyel, mint amilyen nekik szokott lenni... mai nap Csapatként győztük le őket, és több, mint 4,5év után hazai pontvadászatban kikaptak a győriek. Meccs után euforikus hangulat volt a csarnokban, hasonlót 3éve éltem át amikor először vertük ki a Viborgot a KEK-ben a nyolcaddöntőben. Felnőtt után volt a junior és ifi bajnoki, amin mindkettőn kikaptunk, utóbbinál én nem gondolok akkora bajt, mint amit a juniornál, de remélem nem igazolódik be az aggodalmam. (Juniorban a tavalyi volt ifi edző van, tavaly nagyon jó munkát végzett Kovács Attila -becenevén Kő-). Ifihez pedig egy új edzőnő érkezett, róla nem írnék semmit, mert nem igen tudok róla semmit. Visszatérve kicsit a felnőtthöz abszolút a védekezés és kapusteljesítmény döntött, illetve az, hogy a győrieknek volt az első félidőben egy jó 10-15perces szokásuk, hogy nem lőttek gólt. Nálunk igaz ez rossz szokás volt a második félidő elején, de nem tartott eddig, és az első félidei előnyünket dolgozták lejjebb.
kisricso
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 31. 16:35 | Sorszám: 80
Somalia szerintem még nem épült fel. Legalábbis nem hallottam róla azt. Ha pedig sérült akkor Valpoort-ot játszatnám.
kisricso
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 31. 16:34 | Sorszám: 79
Szervusztok!
Meg van a BL selejtezőre a jegyárak:
http://www.fradi.hu/hu/szakosztalyok/csapatsportok/kezilabda/hirek/bl-selejte ...

Nekem személy szerint nem tetszik, hogy nincs két napos jegy, illetve aki mindegyik meccset megnézné 7000Ft-ba kerül annak. Persze ha nem a kapu mögül tekintené meg őket...
Kíváncsi leszek, hogy ilyen jegyárak mellett mennyien mennek majd ki. Illetve azt nem írták meg a cikkben, hogy a bérleteseknek meddig teszik el a hely jegyüket.
kisricso
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 30. 15:53 | Sorszám: 53
A tartalom a lényeg Profi
kisricso
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 30. 01:17 | Sorszám: 33
Bitang nehéz meccs lesz így is, de szerintem még Anita nevű barátnőnk nélkül is ők az esélyesek.
kisricso
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 29. 17:56 | Sorszám: 12
Szervusztok "fiatal barátaim". Most járok jó helyen.
Megjött Mr. kézilabda
Előbb rossz oldalra írtam be a tippem.
Kecsó elleni meccsre tippem 2-1.
Téma: Fradisták szabadon bármiről
kisricso
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. augusztus 29. 17:41 | Sorszám: 15
Szervusztok "fiatal barátaim"!
Mr kézilabda megérkezett.
Kecsó elleni tippem 2-1
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...